Collection: Fruit & Vegetable Boxes - Ready Cut Fruit - Ready Cut Vegetables

Fruit & Vegetables Boxes 
made and packed Fresh Daily to your order - Ready Cut fruit - Ready Cut Vegetables
40 products
  • Family Pack Mixed Box
    Regular price
    $89.95
    Sale price
    $89.95
    Regular price
    $99.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Essentials Staples Box (Eggs,Spaghetti,Milk,Oats,Crushed tomato & Sourdough Bread)
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Small fruit & veg box
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Medium fruit & veg box
    Regular price
    $69.95
    Sale price
    $69.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large fruit & veg box
    Regular price
    $99.95
    Sale price
    $99.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Premium Fruit Box
    biviano direct
    Regular price
    $54.95
    Sale price
    $54.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Extra Large fruit & veg box
    Regular price
    $149.95
    Sale price
    $149.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lo-Carb Keto Vegetable Box
    Regular price
    $54.95
    Sale price
    $54.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Platters ***MADE FRESH DAILY IN HOUSE*** for your order
    Regular price
    from $45.00
    Sale price
    from $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Skewers (Selection of seasonal fruit) MADE FRESH IN HOUSE
    Regular price
    from $2.75
    Sale price
    from $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Salad Ready-Cut (Selection of seasonal fruit) ***MADE FRESH DAILY IN HOUSE ***
    Regular price
    from $3.95
    Sale price
    from $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Peeled "Skin-off" Navel Orange **PEELED FRESH IN HOUSE**
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out